Hover Image Hover Image Hover Image Hover Image Hover Image

Haas Factory Outlet - Lithuania


UAB Abplanalp Engineering


Geležinio Vilko g. 2
LT-03150 Vilnius
Lithuania
Tel. +370 (5) 375 403 / 404
Fax. +370 (5) 375 414
Email: info@abplanalp.lt
 
Haas Factory Outlet - Lithuania
UAB Abplanalp Engineering
Apie mus

Haas Factory Outlet

Mes esame viena iš firmų, platinančių įmonės "Haas Automation, Inc"., didžiausio staklių gamintojo JAV, gaminamas stakles. "Haas Automation" gamina visą seriją CNC vertikalus ir horizontalus tipo mechaninio apdirbimo centrų, CNC tekinimo staklių bei rotacinių staklių. Įmonė gamina ir įvairiausias specializuotas stakles, įskaitant 5-ių ašių mechaninio apdirbimo centrus, liejimo formų gaminimo centrus, įrankių gaminimo stakles ir portalinius maršrutizatorius. "Haas" staklės pasižymi dideliu tikslumu, galimybe daugybę kartų pakartoti operaciją ir patvarumu už prieinamą kainą - tai aukščiausios kokybės produktai staklių gamybos pramonėje.

'Haas' tiesioginių pardavimų padalinys ne tik tiekia aukštos kokybės 'Haas' produktus, bet ir siūlo išskirtinai puikių aptarnavimą, nuolatinę staklių priežiūrą ir reikalingą pagalbą savo Klientams. Kadangi mes esame firma, platinanti produktus tiesiai iš gamyklos, mes turime platų asortimentą atsarginių dalių, kurias galime nedelsiant pristatyti savo Klientams, o mūsų aptarnaujančio personalo furgonai, pilni reikalingos įrangos, pasirengę atvykti ir atlikti staklių įdiegimo darbus bei vykdyti nuolatinę įrenginių priežiūrą. Mūsų Klientų užklausų priėmimo inžinieriai, priimantys Klientų užsakymus, yra patyrę specialistai, kurie padės Jums pasirinkti geriausią 'Haas' produktą pagal Jūsų užpildytą paraišką ir suteiks techninę pagalbą bei apmokys dirbti įsigytomis staklėmis.

"Haas" gamyklos tiesioginių pardavimų padalinys, UAB Abplanalp Engineering, buvo įkurta prekiauti įmonės "Haas Automation, Inc." gaminamomis CNC staklėmis Jūsų vietovėje. Šiame padalinyje yra produktų demonstracijos salė, čia organizuojami mokymai, teikiamos staklių aptarnavimo paslaugos ir pagalba Klientams - visa, ko reikia sėkmingam darbui "Haas" staklėmis.

Lokalizacija:

Haas Factory Outlet - Lithuania
UAB Abplanalp Engineering
Geležinio Vilko g. 2
LT-03150 Vilnius
Tel. +370 (5) 375 403 / 404
Fax. +370 (5) 375 414
E-mail: info@abplanalp.lt