Hover Image Hover Image Hover Image Hover Image Hover Image

Haas Factory Outlet - Lithuania


UAB Abplanalp Engineering


Geležinio Vilko g. 2
LT-03150 Vilnius
Lithuania
Tel. +370 (5) 375 403 / 404
Fax. +370 (5) 375 414
Email: info@abplanalp.lt
 
Haas Factory Outlet - Lithuania
UAB Abplanalp Engineering
Kontaktai - Žiniasklaidos centras

Žiniasklaidos centras

Mes trokštame Jums papasakoti, kokios puikios yra "Haas CNC" staklės - kokios jos tikslios ir atsparios. Tai staklės už prieinamą kainą, su paprasta naudoti valdymo sistema ir puikia perpardavimo verte. Bet tai ne tik mūsų žodžiai. Galite pasižiūrėti ir paklausyti, ką apie "Haas" produktus sako jau esami mūsų Klientai.

Galite peržiūrėti daugiau vaizdo įrašų apie mūsų įmonę internetinėje svetainėje "YouTube", adresu: haasautomationEU

Naujienos

2015 m. sausio 23 d - gamyklos "Haas" tiesioginių pardavimų padalinys – gamykla "Haas" sukūrė keturias pagrindines produktų linijas: vertikalius apdirbimo centrus (VMCs), horizontalius apdirbimo centrus (HMCs), CNC tekinimo ir sukamųjų stalų, o taip pat daugybę didžiulių 5-ių ašių staklių bei specializuotų staklių. Visi "Haas" produktai yra gaminami didelėse įmonės, esančios Oksnarde (Kalifornija), patalpose – tai yra didžiausios apimties, pačių moderniausių staklių gamybos operacija Jungtinėse Valstijose.

2015 m. sausio 15 d - gamyklos "Haas" tiesioginių pardavimų padalinys, įkurtas 1991 Jungtinėje Karalystėje ir pavadintas "Haas Automatic, Ltd", įdarbino daugiau nei 80 žmonių, 35 iš jų yra gamykloje apmokyti inžinieriai. Apdovanojimą pelniusi aptarnavimo komanda prižiūri daugiau nei 8500 įrenginių visoje šalyje.