Hover Image Hover Image Hover Image Hover Image Hover Image

Haas Factory Outlet - Lithuania


UAB Abplanalp Engineering


Geležinio Vilko g. 2
LT-03150 Vilnius
Lithuania
Tel. +370 (5) 375 403 / 404
Fax. +370 (5) 375 414
Email: info@abplanalp.lt
 
Haas Factory Outlet - Lithuania
UAB Abplanalp Engineering
Mokymai

Mokymai

Staklių nustatymas ir operatorių mokymas Jūsų įmonėje

Jūsų regione esantis "Haas" gamyklos tiesioginių pardavimų padalinys Jūsų įmonėje atlieka staklių nustatymą ir vykdo staklių operatorių mokymus – šios paslaugos yra kiekvieno naujo įrenginio diegimo dalis. Kontaktai dėl išsamesnės informacijos, arba jei pageidaujate gauti aprašus temų ir procedūrų, atliekamų šių mokymų metu.

Neribotos trukmės mokymai klasėje

Kiekvienoms naujai įsigytoms "Haas" staklėms taikomi neribotos trukmės operatoriaus ir staklių programavimo mokymai už specialią kainą. Mokymai, kurie apima pagrindinį ir aukštesnįjį mokymo kursą, yra siūlomi kiekvieną mėnesį gamyklos "Haas" produkcijos platinimo padaliniuose tol, kol Jūs turite "Haas" stakles. Kontaktai dėl išsamesnės informacijos, arba jei pageidaujate siūlomų užsiėmimų sąrašo, įskaitant mokymo programų aprašus. Gali būti prašoma užsiregistruoti arba iš anksto rezervuoti dalyvių vietas mokymuose.

Užsakomieji mokymai

Be mūsų nuolat planuojamų vienos dienos trukmės programavimo mokymų, skirtų "Haas" staklėmis dirbantiems operatoriams ir programuotojams, organizuojamų įvairiuose gamyklos "Haas" produkcijos platinimo padaliniuose/techninių mokymų centruose, siūlome ir užsakomuosius mokymus, kurie gali būti numatyti Jūsų įmonėje arba bet kuriame mūsų padalinyje. Galime suplanuoti specialius mokymus, siekiant patenkinti konkrečius Jūsų poreikius. Norėdami gauti papildomos informacijos, susisiekite su mumis.

Techninės priežiūros ir remonto darbų atlikimo mokymai

"Haas Automation, Inc." siūlo didelę techninės priežiūros ir remonto darbų atlikimo mokymų įvairovę. Sužinokite daugiau apie šias mokymo galimybes apsilankę "Haas Automation, Inc." svetainėje.

Mokymai Kliento įmonėje

Mokymai Kliento įmonės patalpose gali būti organizuojami už papildomą mokestį.